Kde pôsobím

 

Termálne kúpalisko Podhájská - Wellness Aquamrin

Wellness centrum Aquamarin ponúka komplex služieb pre oddych a relaxáciu. Názov wellness centra je odvodený od drahého kameňa akvamarín (aquamarine = voda mora). Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

Regeneračné centrum Skalka Nitra

Spoločnosť Regeneračné centrum Skalka vychádza z príbehu jej zakladateľky. Už samotný názov centra pochádza z jej prezývky, čím chce upozorniť na osobný profesionálny vklad, príjemné prostredie a vynikajúce služby. Fyzioterapia pre nás znamená nie len diagnostika a terapia funkčných a štrukturálnych porúch pohybového aparátu, je to pre nás partnerstvo, vzťah, spolupráca s pacientom, klientom, človekom, bytosťou, ktorá zahŕňa viacero skladačiek zo psychológie, fyziológie, psychosomatiky, trénerstva, manuálnych technik, alternatívnych postupov, vzdelávania, motivácie, pomoci...

Bešeňov 60, 941 41 Bešeňov

V mojom súkromí ponúkam osobné masáže a podobné kraviny, ktoré ešte domyslím, len mi na to treba trochu času. U mna doma je úplne supe, ale o tom sa presvedčíte určite radi ak ma navštívite :)